Nissan Kicks 327 Edition aneb bota na kolech?

Japonská automobilová značka Nissan nyní vytvořila nový model Kicks 327, který se inspiroval párem bot, a to konkrétně párem New Balance 327

Spolupráce automobilových společností s jinými než automobilovými značkami za účelem propagace vozidla není žádnou novinkou. Mezi typické svazy, které jsme viděli, patří luxusní automobily a hodinky, stejně jako tenisky inspirované automobily. Společnost Nissan si však dovoluje nesouhlasit se svou nejnovější kampaní pro svůj crossover Kicks v Japonsku. Název Kicks se doslova používá jako slangový výraz pro tenisky. Právě japonská automobilová značka Nissan nyní vytvořila nový model Kicks 327, který se inspiroval párem bot, a to konkrétně párem New Balance 327.

Nissan Kicks 327 Edition

Za tímto účelem Nissan oblékl Nissan Kicks e-Power 4WD s designem, který odpovídá botám New Balance 327. Logo New Balance je výrazné na pravé straně crossoveru, zatímco na levé straně se nachází obrovské logo Nissan Kicks 327 Edition.

Za tímto účelem Nissan oblékl Nissan Kicks e-Power 4WD s designem, který odpovídá botám New Balance 327
Nissan Kicks e-Power 4WD

Zbytek obalu napodobuje strukturu semišové tkaniny a ikonickou bílou podrážku tenisek New Balance, která reprezentuje boty do posledního detailu. Dokonce i střecha Nissanu Kicks přichází s vyrobeným „jazykem a límcem“, přičemž bílé tkaničky pokračují až ke kapotě crossoveru.

Soutěž o nový Nissan Kicks e-Power 4WD

Nový model není jen neškodný vtípek. Vůz bude vystavený v Nissan Crossing. Jedná se o kompletní přestavbu galerie Nissan, která je již více než 50 let dominantou města Ginza.

Součástí je marketingová kampaň k této ojedinělé edici nazvaná "Catch the Kicks"
Nissan Kicks e-Power 4WD s designem bot od New Balance

Součástí je marketingová kampaň k této ojedinělé edici nazvaná „Catch the Kicks“. V jeho rámci lidé, kteří crossover spatří a zveřejní na Twitteru, dostanou šanci vyhrát sami Nissan Kicks e-Power 4WD. Tvůrci akce však neupřesnili, zda výhra získá tohle 327 Edition zbarvení.

Vyhrát můžete i boty New Balance 327

Ti, kteří nedostanou šanci speciální Kicks zachytit, mohou pouze retweetnout příslušný příspěvek společnosti Nissan Motors na Twitteru a také získat šanci vyhrát pár bot New Balance 327.

Mezitím je samolepka Nissan Kicks 327 Edition k dispozici v oficiální prodejně New Balance Ginza od 24. ledna podle pořadí příchodu. Ti, kteří přinesou zmíněnou samolepku do kavárny Crossing Cafe ve druhém patře Nissan Crossing, obdrží šálek speciálního macchiata z kavárny.

Zdroje: motor1, TowPoint