Kia Seltos nabízí předplatné aplikace AllTrails+

Majitelé vozů Kia Seltos, kteří hledají zábavná dobrodružství, se mohou přihlásit k šestiměsíční zkušební verzi prémiové aplikace AllTrails+

Majitelé vozů Kia Seltos, kteří hledají zábavná dobrodružství, se mohou přihlásit k šestiměsíční zkušební verzi prémiové aplikace AllTrails+. Kia tuto akci oznámila včera a je k dispozici zákazníkům, kteří si zakoupí nebo pronajmou crossover Seltos 2023 nebo 2024 nyní až do 31. prosince 2023.

Prémiová aplikace AllTrails+

Aplikace je dokonalým parťákem pro dobrodružství. Obsahuje seznam více než 400 000 stezek a je určená všem, kteří se chtějí vydat do přírody na pěší túru, kolo, běh nebo procházku. Dokáže najít stezky vhodné pro děti, kočárky, psy a vozíčkáře a mnoho dalšího. Je k dispozici pro zařízení iPhone i Android.

Crossover Kia Seltos dostal svěží design a modernizovaný 1,6litrový přeplňovaný motor Gamma
Modernizovaný 1,6litrový přeplňovaný motor Gamma nabízí výkon 195 koní

„Ať už se chystají na odpolední výlet, nebo plánují delší návštěvu některého z našich národních parků, Seltos v kombinaci s aplikací AllTrails+ stane jejich průvodcem po nových dobrodružstvích,“ řekl Russell Wager, viceprezident marketingu společnosti Kia America.

Aplikace pomáhá uživatelům najít a prozkoumat nové stezky, které nejlépe vyhovují jejich potřebám. Obsahuje seznam stezek na všech sedmi kontinentech, včetně Antarktidy, a v rámci každé země, takže si můžete najít zábavu, ať už jste kdekoli. Pokud akci vyzkoušíte, nezapomeňte ji zrušit, jinak se předplatné obnoví na dalších 12 měsíců za 35,99 dolarů (793 korun).

Aktualizace modelu Seltos

Koncem loňského roku společnost Kia aktualizovala model Seltos pro rok 2024. Crossover dostal svěží design a modernizovaný 1,6litrový přeplňovaný motor Gamma. Ten má nyní výkon 195 koní a spolupracuje s osmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol. Základním motorem je 2,0litrový čtyřválec s přirozeným nasáváním, výkonem 146 koní a točivým momentem 132 N.m. V nabídce je i další motor. Má převodovku CVT a je k dispozici v konfiguraci s pohonem předních nebo všech kol.

V závislosti na výbavě je na přání k dispozici elektrické otevírání dveří a odvětrávaná přední sedadla
K dispozici je elektrické otevírání dveří a odvětrávání předních sedadel

Kia inovovala kabinu a doplnila ji o další technologie, např. o 10,25″ digitální přístrojový panel a 10,25″ displej infotainmentu, které jsou k dispozici. Interiér dostal také přepracované ovládání klimatizace a čtyři porty USB. V závislosti na výbavě je na přání k dispozici elektrické otevírání dveří a odvětrávaná přední sedadla.

Cena Kia Seltos 2024

Cena modelu Seltos 2024 začíná na 25 715 dolarech (566 000 korun) za výbavu LX. V ceně je započítaný příplatek za místo určení. Nejvyšší výbava SX AWD má základní cenu 31 315 dolarů (690 000 korun), přičemž mezi těmito krajními verzemi se nachází dalších pět výbav.

Zdroje: motor1, TowPoint