Genesis GV70 dostal zvětšenou obrazovku

Model GV70 se na trhu potuluje již od roku 2020. Nyní se dočká mírných změn exteriéru. Největší změnou má být větší displej uvnitř vozu

Model GV70 se na trhu potuluje již od konce roku 2020. Proto se automobilka Genesis domnívá, že je na čase na nové aktualizace v polovině cyklu. Po více než 200 000 prodaných kusech se luxusní crossover GV70 dočká mírných změn exteriéru a velké modernizace interiéru. Největší změnou má být nová 27palcová obrazovka.

Nová obrazovka uvnitř modelu GV70 a další změny

Genesis GV70 pro modelový rok 2025 vymění dělenou obrazovku za stejnou 27,0palcovou obrazovku OLED. Stejnou obrazovku jsme mohli vidět vloni u dalších modelů značky, a to u G80, GV80 a GV80 Coupe. Kromě mimořádně velkého displeje však došlo i k dalším změnám.

Genesis GV70 pro modelový rok 2025 vymění dělenou obrazovku za stejnou 27,0palcovou obrazovku OLED
Vylepšený Genesis GV70 pro rok 2025 dostane 27″ obrazovku

Panel ovládání klimatizace má nový vzhled a tlačítka zkratek pro nastavení médií se nyní nachází jinde. Dříve se nacházela pod menší obrazovkou klimatizace, nyní jsou nad ní. Genesis měl dříve stříbrná tlačítka, zatímco nová jsou leskle černá a lemuje je dvojice stříbrných knoflíků, které starý model neměl.

Impozantně velká maska chladiče dostala nový vzor pro standardní i sportovní provedení
Maska chladiče má nový vzor

Dvoubarevný volant dostal nové okřídlené logo Genesis, zatímco středové výdechy ventilace se nyní zabydlely v oválném kusu lesklého černého obložení. Luxusní značka Hyundai zmiňuje, že upravila ambientní osvětlení a provedla další změny na modelu GV70 Sport. Vzrušivější úroveň výbavy dostala volant s plochou spodní částí a kontrastní oranžové prošívání.

Zvenčí příliš mnoho změn nečekejte

Při pohledu zvenčí se toho u modelu GV70 zase tolik nezměnilo. Impozantně velká maska chladiče dostala nový vzor pro standardní i sportovní provedení. Genesis přidal pseudokryt, který má přitvrdit vzhled vozu, a navrhl nová 19palcová kola. Mírně aktualizované přední a zadní světlomety nadále přejímají motiv „dvou linií“. Změny exteriéru završují přepracované koncovky výfuků.

Jak se dá u produktů Hyundai, Kia a Genesis očekávat – nové odhalení se týká pouze designových úprav, které se pravděpodobně plánují i pro elektrifikovaný model GV70. Tedy samozřejmě bez nové výfukové soustavy. Na technické specifikace si musíme ještě nějakou chvíli počkat.