Společnost Manhart uvádí BMW M8 s 823 HP

Manhart Performance se chopil BMW M8 Competition a dal ho do dobré pozice z hlediska výkonu, točivého momentu a optiky – všechny detaily

Manhart Performance se chopil BMW M8 Competition a podrobil ho důkladné revizi. Výsledkem je zvýšení výkonu a množství doplňků. Nejnovější Manhart MH8 800 je o něco zvláštnější než obvykle, protože tuner chce postavit pouze 10 kusů.

Technické vylepšení zahrnují změny v hnacím ústrojí, kdy úpravce zvýšil výkon 4,4litrového motoru V8 s dvojitým turbodmychadlem z 625 koní a 750 Newtonmetrů točivého momentu na 823 koní a 1070 Nm točivého momentu. To znamená, že kupé téměř dosahuje maximálního točivého momentu nového a plně elektrického BMW iX M60. Manhart si tento nárůst uvědomuje prostřednictvím dvoustupňového přístupu s upgrady hardwaru a softwaru. Turbo a mezichladič jsou modernizovány, sací trakt a výfuk jsou vyměněny za vlastní jednotky. Konečně je tu nový software u BMW M8, který to všechno umí.

Manhart také nabízí závodní svody bez katalyzátoru, ale tato dodatečná montáž není ve většině zemí legální. Ani v Německu. Coupé také dostává nové nastavitelné pružiny KW pro „vylepšený zážitek z jízdy“ podle úpravce.

Vizuálně BMW dostává černou masku chladiče a četné díly z uhlíkových vláken. Karbonové vylepšení zahrnují přední spoiler, kapotu, prahové lišty a zadní difuzor. Sada nálepek dává světu vědět, že tohle není normální BMW a 21palcová kola se točí v podbězích. V interiéru úpravce zachoval jednoduchost a přidal volant z Alcantary s karbonovými akcenty.

Máte teď chuť udělat trochu modré? Pak by měla být peněženka plná. Manhart neuvádí cenu za limitované vozidlo, ale základní vozidlo už chce zaplatit a BMW už volá po 170 400 Eur za M8 (nyní kupujte ojeté vozy BMW M8) Soutěž v základu. Hranici 200 000 Eur lze tedy jistě prolomit.

Zdroj: Motorsport-total , Towpoint

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*