Ford Mustang Mach-E s novou výbavou

Plně elektrický model Mach-E americké značky Ford je nyní standardně vybavený více asistenčními technologiemi a kosmetickými detaily

Plně elektrický model Mach-E od americké automobilové značky Ford je nyní standardně vybavený více asistenčními technologiemi a dalšími kosmetickými detaily.

Ford Mustang Mach-E

Mustang Mach-E dostal pro rok 2022 několik nových vylepšení. Vylepšení se skládají z vylepšených asistenčních technologií pro řidiče, komfortních prvků a nových vylepšení stylu. Dále si zákazníci s těmito styly mohou svůj Mustang Mach-E specifikovat od dnešních dní.

Ford připravuje zcela novou verzi sportovního vozu Mustang, ale zatím se plně elektrický Mach-E ukazuje jako nejoblíbenější „pony car“ ve stáji Ford. Ford prodal v Evropě osm Mustangů Mach-E pro každý Mustang. Ale navzdory úspěchu svého plně elektrického rodinného SUV se americký gigant stále rozhodl nabídku osvěžit.

Inteligentní automatický tempomat Ford 2.0 se nyní stal součástí standardní výbavy. To vozu umožňuje používat kameru a navigační systém směřující dopředu k automatickému přizpůsobení rychlosti vozidla nejen podle značek s omezením rychlosti, ale také podle zatáček a kruhových objezdů.

Pohonná jednotka

Pohonná jednotka Mach-E zůstává nezměněna po zvýšení dojezdu představeném na začátku tohoto roku, kdy se jednotka s výkonem 68 kWh zvýšila na 70 kWh a verze s 88 kWh vzrostla na 91 kWh. Ford však odblokoval větší tažnou kapacitu. Mach-E jde z 1 000 kg na 1 500 kg pro modely s větší 91 kWh baterií.

Martin Sander, generální ředitel Ford Model e, Europe o nových aktualizacích řekl: „Nyní jsme učinili první SUV z rodiny Mustang ještě lákavějším pro stále rostoucí počet zákazníků připravených přijmout elektrickou revoluci“.

U modelu Ford Mustang Mach-E se také změnily úrovně výbavy. Výbavový stupeň „Premium“ je nyní k dispozici u modelů s pohonem zadních kol s 91kWh baterií. Dříve to bylo pouze u modelů s pohonem všech kol. K tomu jsou standardně přidaná 19 palců široká litá kola. Dále adaptivní LED světlomety, sedadla řidiče a spolujezdce poháněná v osmi směrech, červené brzdové třmeny a černé vnější detaily.

Zdroje: autoexpress, TopVozíky