Umělá inteligence Googlu považuje tuto fotografii interiéru Porsche Strosek za sexuálně vzrušující

Umělá inteligence Googlu považuje tuto fotografii interiéru za sexuálně vzrušující. Pravidelně na tomto webu představujeme nějaká špinavá a špinavá sexy auta, ale chceme, aby Carscoops bylo místem pro fanoušky všech věkových kategorií (a prostředí, ras, náboženství a pohlaví), takže se obvykle snažte přijít s řešením, mám na mysli řešení, když čelíte vyhlídce na zveřejnění potenciálně urážlivého obsahu. Pokud to tedy není šokující ošklivé upravené Ferrari.

Porsche obsahuje sexuálně explicitní materiál

Tento týden si ale Google jasně myslel, že se nedržíme svých vlastních pravidel, když označil příběh, který jsme napsali o upraveném Porsche, a tvrdil, že obsahuje sexuálně explicitní materiál. Google je Google, ale neřekl nám přesně, co to bylo o příspěvku, který naštval jeho ochránce AI.

Příběh byl o poněkud smyslném a smyslném (ale vkusném a plně oblečeném) Strosek Mega 30, který jsme našli na prodej u špičkového evropského prodejce automobilů. Mega 30, založený na Porsche 964, je Stroskovou odpovědí na Singerovy legendární restomody 911 a vypadá dost dobře na to, aby natáhl kalhoty i tomu největšímu haterovi.

Související:  Strosek znovu objevuje své Porsche 964 Mega Special pro 21. století z 90. let s cenou 346 000 $

porsche strosek
Porsche Strosek

Jaká však byla námitka společnosti Google? Mohl by to být titul? Zní Strosek jako mrtvice, nebo sex? Ne, to nedává smysl. Nakonec jsme se rozhodli, že to musí být sedadla.

Ano, většina automobilových nadšenců by považovala lopaty s karbonem za čistou špínu toho nejlepšího druhu. Ale myslíme si, že to pravděpodobně mělo více společného s výrazně podobným zbarvením židlí v této konkrétní 911.

sedačky porsche strosek
Sedačky Porsche Strosek

Za předpokladu, že umělá inteligence společnosti Google je předem nahrána se softwarem nakódovaným tak, aby rozpoznával druhy tvarů, které se mohou objevit na fotografiích „dospělé“ povahy, jsme si docela jisti, že si roboti mysleli, že nejlepší prodejce luxusních vozů Mohr Group se rozhodl pro to nejlepší. Způsob, jak předvést své 340 000 964 dolarů, bylo přišroubovat pár pětistopých schlongů k podlaze, než pořídíte spoustu obrázků, které budete hostovat online.

Google tomu dal zelenou

Nikdy to nebudeme vědět jistě, ale když jsme smazali obrázky interiéru a znovu odeslali příspěvek, Google tomu dal zelenou. Jsou tato sedadla těmi sexuálně nejsugestivnějšími součástmi, jaké jste kdy viděli, nebo vás napadají nějaké další kousky do auta, které by skutečně měly mít roboty Google ve zbrani? 

porsche strosek z google
Porsche Strosek z google

Zdroj: carscoops, top-voziky