Online konfigurátor Aston Martin

V návaznosti na třetí místo v F1 spustil Aston Martin nový online konfigurátor. Ukazuje zákaznické vozy nakonfigurované vedle vítězného vozu

Sezona Formule 1 2023 začala a Aston Martin Aramco Cognizant Formula One Team získal ve Velké ceně Bahrajnu třetí místo z rukou Fernanda Alonsa. V návaznosti na tento významný úspěch spustil Aston Martin nový online konfigurátor. Ten ukazuje zákaznické vozy nakonfigurované vedle vítězného vozu F1.

S konfigurátorem si můžete navrhnout svůj vůz

Nový online konfigurátor Aston Martin umožňuje zákazníkům a fanouškům navrhnout si svůj vysněný vůz DBX707. A to ve vysoce výkonném prostředí garáže týmu Aston Martin Aramco Cognizant Formula One, což je světová premiéra pro jakéhokoli výrobce automobilů. Zákazníci, partneři prodejců a fanoušci si nyní mohou vyzkoušet tvorbu horkého SUV na míru v prostředí garáže Formule 1.

Online konfigurátor zobrazuje také trofej za třetí místo z Velké ceny Bahrajnu společnosti Gulf Air ve 3D rozlišení Ultra High Definition
Online konfigurátor znázorňuje také trofej za 3. místo

V novém digitálním prostředí se v garáži nachází vůz Aston Martin AMR23 Formule 1. Uživatelé tak mají možnost inspirovat se vrcholem motoristického inženýrství a designu při vytváření vlastního jedinečného vozu Aston Martin.

Online konfigurátor zobrazuje také trofej za třetí místo z Velké ceny Bahrajnu společnosti Gulf Air ve 3D rozlišení Ultra High Definition. Umožňuje také uživatelům přiblížit a prozkoumat každý detail.

Za zmínku stojí, že v přepracovaném online konfigurátoru lze sestavit i jakýkoli jiný vůz Aston Martin. A to včetně nedávno představeného modelu DBS 770 Ultimate.

Tvorba konfigurací pro všechny

Zákazníci a fanoušci si také mohou stáhnout personalizovanou brožuru své jedinečné konfigurace. Dále mohou sdílet své oblíbené návrhy na sociálních sítích a kdykoli si objednat zkušební jízdu. Konfigurátor rovněž oslavuje 110. výročí založení značky Aston Martin tím, že poskytuje další virtuální prostředí historického okruhu Brooklands. Zde se značka v počátcích své existence věnovala závodění.

Zákazníci a fanoušci si také mohou stáhnout personalizovanou brožuru své jedinečné konfigurace
Na online konfigurátoru si můžete navrhnout model DBX707

Renato Bisignani, vedoucí globálního marketingu a komunikace společnosti Aston Martin, uvedl, že z jejich průzkumu vyplynulo, že 90 % zákazníků je nadšených pro Formuli 1. Věří, že nový konfigurátor přinese další synergii mezi závodní dráhou a silnicí a umožní zákazníkům specifikovat všechny modely Aston Martin přímo z garáže.

„Náš konfigurátor je navržený tak, aby zaujal, nadchl a inspiroval. Přičemž více než polovina našich zákazníků nyní využívá tento digitální nástroj během své nákupní cesty. Jsme proto odhodlaní dále rozšiřovat jeho nabídku a vyvíjet jedinečné funkce v rámci našeho zaměření na poskytování luxusních digitálních zážitků našim zákazníkům,“ komentoval Bisignani.

Zdroje: motor1, TowPoint