Majitelé BMW získají dva roky bezplatného nabíjení na stanicích Electrify America po celých USA

BMW oznámilo, že vozy, které prodává v USA, budou mít dva roky 30minutového bezplatného nabíjení ve všech pobočkách Electrify America po celé zemi. Majitelé BMW získají dva roky bezplatného nabíjení.

Program se spustí s příchodem nového iX xDrive50 , i4 eDrive40 a i4 M50 v březnu. Tato dohoda nepřidává žádné náklady k ceně vozidel a dvouleté období začíná okamžikem nákupu. Zákazníci budou mít přístup k více než 3 000 nabíječkám Electrify America po celé zemi.

Dostupnost nabíjení je klíčovou funkcí pro majitelé BMW

„Spolupráce s Electrify America je dalším krokem na naší cestě k udržitelné budoucnosti,“ řekl Sebastian Mackensen, prezident a generální ředitel BMW pro Severní Ameriku. „Dostupnost nabíjení je klíčovou funkcí, pokud jde o elektromobily. Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout přístup k nabíjení, které je rychlé, cenově dostupné a pohodlné, protože uvádíme na trh novou generaci plně elektrického od BMW.“

Čtěte také:  Řidiči Mercedesu EQS získají bezplatné nabíjení na stanicích Electrify America po dobu dvou let

majitelé BMW na benzince
Majitelé BMW na benzince

Electrify America provozuje největší americkou otevřenou síť ultrarychlých nabíječek, které dodávají výkon 150kW až 350kW. Díky tomu dokáže iX obnovit až 90 mil (145 km) z nabití za 10 minut. Zatímco i4 dokáže ujet až 108 mil (174 km) za stejnou dobu.

„Je to velmi vzrušující doba, protože stále více řidičů využívá e-mobilitu, aby mohli cestovat po městě a po celé zemi“

Majitelé budou moci najít svou nejbližší nebo nejpohodlnější nabíjecí stanici pomocí myBMWapp nebo aplikace Electrify America. Aplikace také zjistí, zda jsou nabíječky k dispozici, a získají pokyny, jak se tam dostat.

„Je to velmi vzrušující doba, protože stále více řidičů využívá e-mobilitu, aby mohli cestovat po městě a po celé zemi,“ řekl Giovanni Palazzo, prezident a generální ředitel společnosti Electrify America. „Naše síť ultrarychlých nabíječek od pobřeží k pobřeží se každým týdnem rozrůstá o další nabíjecí stanice. Ty přivítají nové majitele elektromobilů od BMW. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s tak prestižní automobilovou značkou.“

BMW
BMW