F1 Arcade: Restaurace s tématikou F1 nabízí 69 závodních simulátorů

V Bostonu se nachází restaurace F1 Arcade a je určená všem fanouškům závodů formule 1. Nabízí 69 závodních simulátorů

Fanoušci závodů F1 v oblasti Bostonu mají nové skvělé místo, kde si mohou dát večeři, pití a pobavit se. Restaurace F1 Arcade je otevřená, a pokud jste to ještě nepochopili, část zábavy zajišťuje několik plně pohyblivých závodních simulátorů.

Restaurace nabízí 69 závodních simulátorů

Konkrétně se jedná o 69 simulátorů rozesetých po dvoupatrovém objektu o rozloze 1 486 m2. Všechny simulátory jsou propojené a umožňují závodění „head-to-head“ nebo týmové závodění v prostředí Formule 1, které napodobuje ikonické skutečné tratě.

Všechny simulátory jsou propojené a umožňují závodění "head-to-head" nebo týmové závodění v prostředí Formule 1
V nové restauraci F1 Arcade v Bostonu najdete 69 závodních simulátorů

Podrobnosti o tratích nebo vozech neznáme, ale F1 Arcade nabízí pravidelným návštěvníkům možnost vytvořit si osobní profily jezdců. V centru Arcade Hub mohou účastníci získávat Arcadiany – pravděpodobně bodový systém – které lze vyměnit například za zboží.

Příjemné místo s motoristickou tématikou

I když je arkáda součástí názvu, fotografie ukazují místo, které vypadá mnohem luxusněji než arkády z minulých let. Uprostřed závodních sedaček se nachází elegantní prostředí, které mimo jiné nabízí 37metrový bar. V baru si můžete vyzvednout nápoje s názvy s motoristickou tematikou.

V nabídce jídel je spousta pokrmů zajímavých pokrmů, jejichž názvy není snadné přečíst. Za 16 dolarů můžete dostat dušené kuře Tinga. Tato cena je skvělá zejména ve srovnání s talířem nachos za 275 dolarů (cca 6 450 korun), který jste si mohli koupit na loňském závodě Formule 1 v Miami.

Pobočky na více místech na světě

F1 Arcade zahájila provoz v roce 2022 a její první restaurace se nachází ve Velké Británii, konkrétně v Londýně. Nejnovější provozovna v Bostonu je první z několika plánovaných ve Spojených státech, další na seznamu má být Washington DC. Pokud vše půjde dobře, mohlo by v příštích několika letech vzniknout dalších 30 provozoven.

Nejnovější provozovna v Bostonu je první z několika plánovaných ve Spojených státech
F1 Arcade zahájila provoz roku 2022 první pobočkou v Londýně

„Jsme nadšeni, že po neuvěřitelném úspěchu ve Velké Británii můžeme debutovat s první americkou pobočkou F1 Arcade v rušné čtvrti Boston Seaport,“ uvedl zakladatel a generální ředitel F1 Arcade Adam Breeden.

„Hosté si mohou užít výjimečné adrenalinové místo a vzrušující závodění na jednom místě. Spuštění F1 Arcade Boston Seaport otevírá cestu k naší ambiciózní expanzi do USA, kde se těšíme na otevření našeho druhého místa letos na podzim ve Washingtonu DC.“