Citroen C3 Elle s designovými prvky na míru

Francouzská značka automobilů Citroen představuje ve spolupráci s časopisem Elle nový model C3 Elle

Citroen C3 Elle vznikl ve spolupráci s časopisem Elle a vznikla tak nová varianta hatchbacku C3 s jedinečnými detaily.

Francouzská automobilka Citroen přidala do řady C3 novou úroveň výbavy Elle. Ta vznikla ve spolupráci s francouzským módním časopisem. Nový model dostane dvoubarevný lak, čalounění Alcantara a detaily inspirované Elle uvnitř i vně. Přičemž ceny začínají na 520 tis. Kč. C3 Elle je nyní k dispozici na objednávku.

Citroen C3 Elle a vylepšený design

Základní design C3 zůstává nezměněný. Má stejný zaoblený tvar karoserie, dělené světlomety a vzduchové hrboly podél boků. Elle však standardně dostává dvoubarevné lakování. Na výběr je až pět barev karoserie v kombinaci buď s bílou nebo černou střechou.

Nechybí ani matně stříbrně modré akcenty, které zvýrazňují prvky, jako jsou rámečky předních mlhových světel a boční vzduchové nárazníky. Slogan časopisu Elle „Since 1945 & forever“ se také použil na střechu spolu s černobílým motivem stuhy.

Matně stříbrně modré detaily pokračují i ​​uvnitř a C3 Elle je vybavené sedadly Citroen Advanced Comfort obšitými světle šedou látkou a je zde i Alcantara. Mají také saténově modré zvýraznění na opěradlech a na podlahových rohožích je více značky Elle. Jedinečná je pro nový model také přístrojová deska z Alcantary.

Model Citroen C3 Elle se nabízí ve dvou variantách. První model má výkon 82 koní a druhý 108 koní
Citroen C3 Elle

Standardní sada C3 Elle obsahuje 17 palcová litá kola s diamantovým řezem. Dále tónovaná skla, kožený volant a couvací kameru pro lepší spolupráci při parkování a další orientaci. Kupující si mohou vybrat mezi dvěma 1,2 litrovými zážehovými motory PureTech s výkonem 82 koní nebo 108 koní. Přičemž druhý, 108 koní výkonný model, je vybavený šestistupňovou automatickou převodovkou.

Model s výkonem 82 koní stojí od 520 tisíc korun a varianta s výkonem 108 koní stojí 600 tisíc korun. Knihy objednávek pro C3 Elle jsou již otevřené a zákazníci tak mohou objednávat první vozy. Prvních dodávek se dočkají pravděpodobně již v srpnu tohoto roku.

zdroje: autoexpress, Vapol