Buick Envision S a Envision Plus s novým designem

Z čínského ministerstva průmyslu a informatiky unikly snímky a podrobnosti ohledně nových modelů Buick Envision S a Envision Plus

Z čínského ministerstva průmyslu a informačních technologií unikly snímky a podrobnosti ohledně nových modelů Buick Envision S a Envision Plus 2024. Automobilky se snaží své budoucí produkty držet v tajnosti. Zvláštní čínské regulační požadavky však někdy prozradí informace ještě před oficiálním debutem modelu. Stejně jako nyní.

Model Envision S

Envision S vypadá jako crossover, který se prodává v Americe, jen má novou přední a zadní masku. Crossover přebírá nový stylistický jazyk značky Pure Design. Díky němu má model tenká denní světla vysoko na čelní straně, oddělené světlomety a širokou mřížku chladiče, která vypadá jako rovnoramenný lichoběžník. Model nese také nový emblém značky.

Vzadu má Envision S nový design zadních světel, která se nacházejí nad mírně přepracovaným nárazníkem a difuzorem
U modelu Envision S se objevil nový design zadních světel

Vzadu má Envision S nový design zadních světel, která se nacházejí nad mírně přepracovaným nárazníkem a difuzorem. Podle vládních dokumentů používá modernizovaný crossover stále motor o objemu 2,0 litru, který dosahuje výkonu 227 koní.

Vylepšený model Envision Plus

Unikl také aktualizovaný Envision Plus, který oficiálně debutoval na začátku roku 2021. I ten prošel stylistickou proměnou, která přejímá nový designový étos značky. Má úzké světlomety a lichoběžníkovou mřížku chladiče. Dostane také aktualizovaný design zadní části vozu, stejně jako model S. Uniklé dokumenty naznačují, že větší sedmimístný Envision Plus by měl mít pod kapotou 1,5litrový motor o výkonu 201 koní. Doplní jej také varianta 2,0litrového čtyřválce.

Dostane také aktualizovaný design zadní části vozu, stejně jako model S
Vylepšený model Envision Plus má úzké světlomety a lichoběžníkovou mřížku chladiče

Uniklé informace neobsahovaly žádné fotografie interiérů obou modelů. Dvojice by však mohla dostat nové uspořádání kabiny, které nahradí tradiční uspořádání dvojitou obrazovkou na palubní desce. Takový interiér měl minulý měsíc premiéru v modelu Envista, který se chystá do USA a který poprvé prorazil na čínském trhu v roce 2022.

Možné přepracování pro americký trh

Současný Buick Envision je v polovině své druhé generace a existují náznaky, že automobilka připravuje jeho přepracování pro USA. Uniklé snímky poskytují náhled na to, jak by mohl vypadat modernizovaný model v Severní Americe, který by mohl dorazit ještě letos. Envision 2023 je v současnosti vybavený 2,0litrovým čtyřválcovým motorem o výkonu 228 koní. Je spojený s devítistupňovou automatickou převodovkou.

Zdroje: motor1, TowPoint