Cooper Bikes odhaluje čtyři propracovaná e-kola s regenem

Cooper Bikes, cyklistická divize společnosti Cooper Car Company, která vyrábí elektrické Mini, odhalila čtyři nová elektrokola. A to s nároky na neomezený dojezd a rekuperační brzdění.

Vyjádření elegance a technologické inovace

Čtyři nové modely zahrnují CG-7E „Classic Gents“, CL-7E „Classic Ladies“, CR-7E „Classic Randonneur“ a CS-IE „Classic Singlespeed“. A jsou vyjádřením elegance a technologických inovací.

V ceně od 2 399 EUR (to se rovná 58 826 Kč) do 2 799 EUR (68 634 Kč) se tato čtyři kola mohou pochlubit neomezeným dojezdem díky schopnosti dobíjet se při jízdě na kole.

Stojí za zmínku, že za tímto účelem se zvyšuje odpor při šlapání. Takže většina lidí může raději zapojit kolo do elektrické zásuvky.

Cyklistická technologie

Každé ze čtyř kol je vybaveno špičkovou cyklistickou technologií spolu s Cooper Steelframe, motorem Zehus Bike Gen2 All-In-One s výkonem 250 wattů a točivým momentem 40 Nm a integrovanou 173Wh baterií.

Cooper Bikes odhaluje čtyři propracovaná e-kola s regenem

Bez displeje díky aplikaci pro chytré telefony jsou k dispozici tři typy kol. Dvě klasická sedmirychlostní horská kola, jedno pro muže a jedno pro ženy, pevná („fixie“) jednorychlostní a sklopná řídítka „Randonneur“(v podstatě přeloženo jako „turista“).

Jezdci a jejich kola

Jednorychlostní CS-IE bude populární mezi cyklisty v centru města na předměstích, kteří si myslí, že jízda na kole v tvídu je správná cesta. Zatímco příležitostní jezdci, kteří chtějí cestovat mezi domovem, prací nebo studiem, si zamilují Classic Gents a Klasická dámská kola.

Osobně je to CR-7E, který vypadá nejatraktivněji, se svými klikami a staromódním stylem rámu. Je to skutečně, jak vysvětluje Cooper Bikes, „váš ideální společník na dlouhé i krátké výlety mimo město.“

Kola vybavená elektrickým imobilizérem jsou dodávána přímo k vašim dveřím a jsou omezena na maximální rychlost 25 km/h. Což je maximální evropská povolená rychlost pro elektrokola.

Není však jasné, zda britská společnost Cooper Bikes má dodávat svá nová elektrokola mezinárodně, protože jejich webové stránky nevysvětlují jeden nebo druhý způsob.

Zdroj: thedriven, Vapol