Valentino Rossi spouští svět na Robloxu

9 násobný mistr světa motocyklů a jeho VR46 Metaverse oficiálně vstupují do světa Robloxu s jedinečným a autentickým zážitkem věnovaným fanouškům motoristického sportu.

VR46 Metaverse oznámila spuštění Moto Island – The Official Valentino Rossi Experience na Roblox. Moto Island, vyvinutý ve spolupráci s Dubit, je adrenalinový online multiplayerový zážitek zasazený do barevného otevřeného světa se závodní tématikou. 

Tato zkušenost představuje debut v pohlcujících virtuálních světech pro VR46 Metaverse. Ta vytváří a vyvíjí obsah v oblasti her a webu3. Roblox, populární herní platforma s 58,8 miliony hráčů denně, byla vybrána italským jezdcem jako platforma pro Moto Island kvůli jejímu významu v herním prostředí. A především schopnosti oslovit hráče zábavným a poutavým způsobem. Moto Island se založil na dvou základních hodnotách: dostupnost a personalizace zážitku s cílem autenticky zprostředkovat soutěžního ducha motorsportu.

„Opravdu mě šlo o to, vytvořit zážitek tohoto typu pro všechny fanoušky motoristického sportu i mimo něj. S Moto Island opravdu chceme posunout tento sport na jinou úroveň a přiblížit světu motorsportu i těm nejmladším hráčům. Interakce a komunikace s mými fanoušky byly vždy základním aspektem celé mé kariéry a je opravdu vzrušující, že to mohu prostřednictvím této zkušenosti dělat také s uživateli Robloxu,“ říká 9 násobný mistr světa Valentino Rossi.

Valentino Rossi spouští svět na Robloxu

Virtuální svět na Robloxu

Moto Island je rozsáhlý otevřený svět, který se rozdělil mezi města, venkov, zasněžené vrcholky, oceánské cesty, lesy a samozřejmě okruhy. Ty uživatelům umožňují soutěžit a postavit se jednomu z nejlepších zážitků z motorsportu na Robloxu. Uvnitř Moto Island jsou desítky motocyklů se spoustou vylepšení a estetických vylepšení pro vašeho avatara. Včetně značkového obsahu, jako jsou obleky, helmy, trička a mnoho dalšího.

„Vydání Moto Island se stává milníkem v časové ose obsahu VR46 Metaverse pro rok 2023,“ řekl Jean Claude Ghinozzi, generální ředitel VR46 Metaverse. Rozhodli se zapojit Dubit, jednoho z celosvětově nejpopulárnějších vývojářů. Proto, aby hráčům poskytli pohlcující a nekompromisní zážitek na Robloxu. Tato zkušenost oficiálně znamená vstup společnosti do metaverzí s cílem nabídnout uživatelům svět v neustálém vývoji v nadcházejících měsících. A má vytvářet hodnotu pro fanoušky a partnery, kteří se rozhodli být jeho součástí.

Zdroj: thedriven, Vapol