Toyota Land Cruiser 300 s karoserií z uhlíkových vláken

Automobilka Toyota přichází s modelem Land Cruiser 300. Karosérie je vyrobená z lehkých uhlíkových vláken

Toyota Land Cruiser 300 ponese impozantní auru přímo z pódií předváděcích akcí. Ať už se díváte na LC300 nebo vylepšený GR Sport, vždy Vás zaujme jejich grandióznost. Může za to právě jeho mohutná velikost nebo masivní mřížka chladiče. Nicméně legendární SUV Toyota je něco, co nelze na první pohled jen tak ignorovat, nýbrž bezmezně obdivovat.

Nahý lehký materiál vypadá velmi dobře na statném SUV, zvláště v černé barvě.

Ale pro případ, že by Land Cruiser nebyl dostatečně asertivní ve skladové formě, Khann International nabízí spoustu vylepšení, aby vypadal ještě hrozivěji. Je to kompletní sada karoserie pro LC300, která vybavuje nové SUV odpředu dozadu.

Nová vylepšení modelu 300 vychází na pěkně draho
Toyota Land Cruiser 300

Nemůžeme přehlédnout široký výkonový body kit, který je nainstalovaný na tomto modelu. Rozšířené lemy blatníku zvyšují šířku jeho již tak širokých ramen, za cenu 60 tisíc Kč. Mezitím je přední část také ozdobená krytem kapoty z uhlíkových vláken a mřížkou chladiče, která se prodává za 124 tis Kč a 49 tis. Kč.

Toyota Land Cruiser 300 a další vylepšení

Mezitím doplnili boky o šmrnc s krytem vnějšího zrcátka z uhlíkových vláken s cenovkou 34 000 Kč. Sada 22 palcových kovaných ráfků KW-LT2 R22/ET má být rovněž k dispozici jako další možnost za 205 000 Kč. Zadní část dostane pár spoilerů na víku kufru, také vyrobených z uhlíkových vláken, za cenu 32 000 Kč.

Zde uvedené ceny nezahrnují dopravu a další náklady vzniklé při odeslání do vaší země. Takže lze s jistotou říci, že tato kompletní sada těla nastaví cenu pro zájemce hodně vysoko. A to především v USA, kde se Land Cruiser oficiálně neprodává, a v jiných částech světa, kde čtyřletá čekací doba prodlužuje počet kusů prodaných prodejci.

Ale pokud jste současným majitelem odcházejícího LC 200, dejte vědět, že stále můžete získat 300 prostřednictvím této podivné konverzní sady Land Cruiser 200 na 300 za zlomek ceny zcela nové jednotky.

zdroj: motor1, Vapol