Rally Radosti 2022 – známé první auta kolony a trasu

Rally Radosti 2022 pro děti s kardiovaskulárními onemocněními startuje už za necelé dva měsíce v Trnavě. Pátek, 26. srpna je den, který je třeba v kalendáři zakroužkovat. Redakce už dokonce má informace o tom, která auta budou v letošní koloně prestižní charitativní akce.

Rally Radosti zaměřená na pomoc dětem s kardiovaskulárními onemocněními již tradičně odstartuje v pátek 26. srpna v Trnavě, odkud se kolona minimálně po dvě hodiny během následujícího víkendu zastaví ve Zvolenu, Košicích, Liptovském Mikuláši, Žilině a Seredi. Jako vždy – můžete se těšit na supersportovní show, na jakou Slovensko není zvyklé.

Důkazem je i skladba kolony, kterou nám zatím organizátoři prozradili. Známe už prvních deset supersportů. Na kterých budete moci během posledního srpnového víkendu nechat oči. A ty se, jako vždy, postarají o skvělou show na náměstích.

Prvních 10 supersportů letošní nezapomenutelné kolony:

Ford Mustang Mach 1

Mercedes SLS AMG

Audi R8 Performance

Ferrari F12 Berlinetta

Mercedes-AMG GT R

Lamborghini Huracán Performante

Nissan GTR R35 Nismo

Chevrolet Corvette C8

Dodge Viper ACR

Porsche 911

Rally Radosti 2022 - oficiálny plán trasy.
Rally Radosti 2022

Letos bude moci mít kolonu Rally Radosti pod drobnohledem každý díky GPS Trackerům společnosti Commnader Services. Díky nim budete moci vidět exkluzivní supersporty nejen na náměstích zmíněných míst, ale také při příjezdech či odjezdech z míst, na dálnici či při vjezdu do hotelů. Účastníci a závodníci budou spát ve zmíněných hotelech.

Co to vlastně Rally Radosti je?

Desítky supersportovních aut každoročně projdou slovenská náměstí, aby pomohly vysbírat peníze pro děti, které to nemají v životě nejsnáze.

Rally Radosti každý rok věnuje 100% výtěžku ze sbírky pro charitativní účely. Přispět můžete na jejich transparentní účet převodem v libovolné výši. Každé euro, které zašlete na náš účet, do posledního centu předají dětem, které to potřebují více, než kdokoli z nás.

Ročník 2022 na podporu dětí s kardio-vaskulárními problémy proběhne poslední srpnový týden. A kolona sportovních a supersportovních automobilů bude mít premiéru hned v několika slovenských městech.

Zdroje: autobild.pluska, rally.radosti, Vapol