Paket Stealth dodává modelu Sport nový lak

Nyní pro rok 2025 přidává Land Rover ke svému středně velkému luxusnímu SUV Range Rover Sport volitelný paket s názvem Stealth

Oblíbené SUV Range Rover Sport je rovněž oblíbené mezi smetánkou pro svůj luxusní a zároveň decentní vzhled. Černé Range Rovery jsou běžně k vidění v bohatších enklávách měst, jako je New York, Los Angeles nebo Londýn. Nyní pro modelový rok 2025 přidává značka Land Rover ke svému středně velkému luxusnímu SUV Range Rover Sport volitelný paket s názvem Stealth. Nový paket se týká zejména barev luxusního SUV.

Paket rozšiřuje paletu barev modelu Sport

Jak už název napovídá, fungl nový paket Stealth se vyznačuje novým lakem. Karoserie se může pochlubit šedou metalízou Carpathian Grey. Metalíza je dále překrytá saténovou ochrannou vrstvou.

Je to poprvé, co paket Range Rover Sport nabízí saténovou fólii. V případě poškrábání ji lze odstranit a vyměnit, čímž chrání lak a zároveň mu dodává jemnější vzhled.

Nový paket Stealth se vyznačuje novým lakem, karoserie - jedná se o šedou metalízu Carpathian Grey
Range Rover Sport s novým paketem Stealth

Aby byl vzhled vozu ještě skrytější, jsou střecha, výdechy na kapotě, označení, boční prahy a spodní lišty předního a zadního nárazníku potažené lesklým lakem Narvik Black. 23″ lesklá černá kola skrývají černé brzdové třmeny.

A jak to vypadá s paketem uvnitř vozu?

Uvnitř si kupující mohou vybrat čalounění kůží Ebony Windsor nebo se mohou odpoutat od potemnělého tématu exteriéru kůží Light Cloud Windsor. Paket Stealth zahrnuje také technologické vychytávky, jako je systém čištění vzduchu v kabině a bezklíčové odemykání a zamykání SUV na základě vaší blízkosti k vozidlu, když máte u sebe klíč.

Pouze pro výbavu Dynamic SE modelu Sport

Paket Stealth je k dispozici výhradně pro výbavu Dynamic SE modelu Range Rover Sport. Tato výbava má pod kapotou přeplňovaný řadový šestiválec 3,0 litru se 48voltovým hybridním systémem. Tato pohonná jednotka dosahuje výkonu 395 koní.

Stejně jako všechna ostatní SUV Range Rover Sport se dodává s pohonem všech kol a osmistupňovou automatickou převodovkou. Za paket Stealth si připlatíte 10 305 dolarů (cca 240 000 korun). Samotná cena modelu Range Rover Sport Dynamic SE 2025 začíná na 92 275 dolarů (2 155 000 korun).

Zdroje: caranddriver, Vapol