Krypto: Nový způsob, Jak platit za cestování?

Kryptoprůmysl nadále rychle roste. Jelikož je na trhu více kryptoinvestorů, již není problém zaplatit za luxusní výlet kryptoměnou. V tomto článku se podíváme na to, jak luxusní cestovní ruch přijímá nové trendy a poskytuje cestujícím krypto platební metody.

Luxusní cestovní zážitky jsou nyní možné s krypto platebními metodami

Navzdory pandemii Covid je luxusní cestování rostoucím odvětvím. Ti, kteří mají peníze na utrácení, včetně mnoha kryptoinvestorů, chtějí jedinečné zážitky, exkluzivní destinace a soukromé transakce při rezervaci svých budoucích dovolených a dovolených. Nyní cestovní průmysl přijímá větší výběr platebních metod pro ty, kteří touží po luxusním cestování. To je skvělá zpráva pro investory do kryptoměn. 

Rostoucí popularita kryptoměny

Popularita kryptoměny po celém světě rychle roste a hodnota bitcoinu a dalších kryptoměn zaznamenala úžasný vzestup. Ti, kteří v posledních několika letech investovali do kryptoměn, zaznamenali úžasnou návratnost svých investic. Ti, kteří tuto technologii přijali, ať už prostřednictvím svého podnikání nebo získáním cenných kryptografických dovedností, také sklízejí obrovské výhody. 

Odvětví kryptoměn a blockchainu poskytuje ekonomickou příležitost jednou za generaci. Vytvářejí novou třídu bohatých jedinců. Nyní roste poptávka po odvětvích, která berou kryptoměny jako platební metodu. Jedním z těch ochotných odvětví je luxusní cestování.

Kryptoměny

Krypto platební technologie pro vaše cestování

Nejpotřebnější věci na cesty, jsou letenky a ubytování. Již nyní existují skvělé možnosti, jak získat obě tyto služby s kryptoměnou.

Pokud máte vysoké čisté jmění a hledáte jen ty nejluxusnější možnosti, včetně soukromých tryskáčů a soukromých ostrovů, můžete použít Concierge.io . Je to prémiová, personalizovaná služba pro prvotřídní cestovatele s kryptoměnami – lidi, kteří na krypto boomu vydělali jmění. Platforma nedávno oznámila nové, vysoce exkluzivní cestovní zážitky pro jejich top klientelu. Když se chcete registrovat na Concierge.io, musíte utratit alespoň 100 000 $ za cestovní kredity. Ty pak můžete použít pro všechny své potřeby v oblasti luxusního cestování

Pokud hledáte něco trochu nenápadnějšího, TravelbyBit je online služba, kde si můžete zarezervovat letenky a ubytování pomocí bitcoinů. Je to skutečně globální služba a můžete si využít ceny 10 různých měn, od amerických dolarů po japonský jen. Tato služba funguje stejně jako jakýkoli jiný cestovatelský web, který možná znáte: stačí si vybrat cestovní produkt, který si chcete koupit, a poté zvolit způsob platby kryptoměnami.

Další možností je Travala.com , kde si můžete rezervovat ubytování, letenky a dokonce i aktivity (něco jako Airbnb). Můžete platit kryptoměnou, ale nejste omezeni pouze kryptoměnou. Můžete platit přes Paypal nebo kreditní a debetní kartou. TravelbyBit a Travala vedou v oblasti krypto cestování a nedávno sloučily své operace. Takže nemusí příliš záležet na tom, který z nich si vyberete. 

Realita volby cestovat s kryptoměnami

Pokud chcete použít kryptoměnu k zaplacení za svůj luxusní zážitek z cestování, připravte se na vzrušující příležitosti i výzvy. Zde máme několik věcí, na které byste měli myslet, než půjdete all-in na příští dovolenou financovanou kryptoměnami. 

Dovolená za krypto

Příležitosti 

Za prvé, možnost platit kryptoměnou je stále do jisté míry výsadou. Existuje mnoho lidí s kryptoměnou připravenými k utrácení, ale s omezenými způsoby, jak to udělat. Luxusní cestování je fantastický způsob, jak vyšvihnout digitální hotovost, aniž byste ji museli nejprve převést na fiat. 

Druhou výhodou je inherentní soukromí. Které spojujeme s transakcemi kryptoměn. Pro mnoho lidí jeden z hlavních důvodů, proč používat kryptoměny.

A konečně, máte přístup k exkluzivním příležitostem, ke kterým se u běžných kanálů nedostanete. Z různých důvodů jsou některé luxusní služby dostupné pouze těm, kteří mohou platit kryptoměnami. 

Výzvy

I když můžete za letenky a ubytování platit kryptoměnou, neznamená to, že můžete kryptoměnou platit za vše na dovolené. Když nepůjde platit kryptoměnou, použijte jinou platební metodu. Riziko, že k tomu dojde, závisí na cestovní službě, kterou si rezervujete, a na zemi, do které cestujete. Všimněte si však, že obecně na celém světě existují stále omezené možnosti placení kryptoměnou. 

Při používání kryptoměny k platbě za položky s vysokou hodnotou je také obtížné dodržovat zákony a předpisy. Při provádění plateb se budete muset ujistit, že omylem neporušujete zákon nebo se nechtěně nevyhýbáte daním z příjmu, prodeje nebo kapitálových zisků. 

Zde mají také problém udržet vaši kryptoměnu v bezpečí, když nakupujete a cestujete. Platby v kryptoměnách nejsou jako bankovní platby. Pokud provedete platbu podvodnému poskytovateli, není k dispozici téměř žádná ochrana. To může být problém při provádění velkých transakcí online, jako placení za lety. Při cestování neexistuje žádný zcela bezpečný způsob, jak uchovat kryptoměnu. Hardwarová peněženka bývá obvykle nejbezpečnější možností, ale při přepravě může být ohrožena. Také budete mít přístup ke svým softwarovým peněženkám z WIFI připojení v hotelech a dalších místech. Ne vždy musí být WI-FI síť bezpečná.

Budoucnost luxusního cestování je v kryptoměně

Stále existují překážky používání kryptoměny pro luxusní cestování. Tyto překážky však postupně mizí. Prodejci a zařízení časem příjmou kryptoměny. Jakmile se odstraní tyto překážky, luxusní cestovní ruch bude pohodlnější a dostupnější pro ty, kteří jsou ochotní platit. 

Zdroj: CEO today, Top-vozíky