Britská společnost uvádí maskované nástěnné boxy pro EV

Britský výrobce a instalátor nabíjení elektrických vozidel (EV) Andersen EV o víkendu uvedl na trh první domácí nabíječky pro elektromobily. Odhalil maskované nabíječky, které dokážou sladit nástěnnou krabici s venkovním designem domu. Čímž odstraní další překážku pro každého, kdo se zajímá o velké bílé krabice ničící design jejich domovů.

96 různých barevných maskovacích variant

Nový Andersen-2-Invisible (A-2-I) od Andersen EV, který je již v prodeji za 9 999 liber (to se rovná 292 938 Kč), staví na stávajících 96 různých barevných variantách společnosti. A to instalací miniobrazovek s vysokým rozlišením, zabudované tak do předních a bočních panelů nástěnného boxu.

Pomocí obrázků pořízených zákazníkem na pozadí, které chtějí, aby zeď napodobovala a maskovala, pak obrazovky následně efektivně přemění nástěnný box na maskovanou verzi stěny za ním.

Britská společnost uvádí maskované EV nástěnné boxy

Nabíječka Andersen A2 nabízí nabíjecí výkon 3,6 kW, 7 kW nebo 22 kW. A je kompatibilní se všemi elektrickými a hybridními vozidly typu 2. Již s minimalistickým designem a kabelem, který lze zcela skrýt, posouvá nový A-2-I minimalismus na zcela novou úroveň.

Kamuflážní, maskovací režim lze tak aktivovat prostřednictvím firemní aplikace Konnect+, přičemž si zákazníci mohou do aplikace nahrát obrázek. A to kdykoli chtějí – a který jim pravděpodobně umožňuje mnohem více možností. A to s ohledem na vlastní představivost.

I když se jeví maskovací režim vypnutý, tak si mohou zákazníci stále užívat originální design nástěnného boxu Andersen. A dokonce i se svými 4k mini obrazovkami má krabice stálé pokrytí vodotěsnou fólií tak, aby se zajistilo, že zvládne i britské podmínky.

„Posláním této britské značky vždy bylo vyrábět elegantní nabíjecí boxy. Ty si budou moci zákazníci přizpůsobit tak, aby odpovídaly designu jejich domu,“ řekl Cameron O’Flage, vedoucí technologie ve společnosti Andersen EV.

„Zavedením A-2-I do naší produktové řady jsme tuto ambici dovedli do extrému.“

„Jsme hrdí, že naše nabíječky jsou již kompatibilní s každým EV na trhu. A nyní jsou kompatibilní s každým domem na trhu.“

Zdroj: thedriven, Vapol