Hodinky G-P Laureato Green Ceramic

Aston Martin opět spolupracuje s výrobcem hodinek Girard-Perregaux na limitované edici hodinek Laureato Green Ceramic Astron Martin Edition

Aston Martin opět spolupracuje s výrobcem hodinek Girard-Perregaux na limitované edici zelených hodinek s názvem Laureato Green Ceramic Astron Martin Edition. Náhodný divák možná nepostřehne celokeramickou konstrukci hodinek a inspiraci superautem, ale výrazná barva je nepřehlédnutelná.

Limitovaná edice hodinek pro letošní rok

Zdá se, že švýcarský výrobce hodinek se stal každoroční tradicí a ve spolupráci s Astonem vytvořil další hodinky, které přinášejí sex-appeal sportovních vozů na zápěstí svého nositele. Hodinky G-P Laureato Green Ceramic Aston Martin Edition nabízejí milovníkům jedinečné skeletonizované ručičky spolu s lehkým keramickým pouzdrem a náramkem, které posilují snahu automobilky o odlehčenou konstrukci. A stejný působivý diamantový vzor, který se nachází na loňském modelu Laureato Chronograph, zdobí i tento působivě zpracovaný ciferník.

Integrované pouzdro a náramek mají zelenou barvu Aston Martin Racing Green - všude jinde známé jako British Racing Green
Nové hodinky Laureato Green Ceramic Astron Martin Edition jsou celé zelené

Integrované pouzdro a náramek mají zelenou barvu Aston Martin Racing Green – všude jinde známé jako British Racing Green. Na tiskových fotografiích je tónový efekt zelené barvy spíše decentní. Očekávejte, že jeden z těchto limitovaných kusů v budoucnu uvidíte na místech, jako je Amelia Island a Pebble Beach.

Oblíbená modelová řada Laureato

Laureato se pravděpodobně stalo nejznámější a nejoblíbenější modelovou řadou hodinek společnosti G-P. V tomto případě se jedná o model Laureato, který je určený pouze pro měření času a využívá automatický strojek GP01800 s rezervou chodu 54 hodin a užitečnou vodotěsností 100 metrů.

Model Laureato, který je určený pouze pro měření času, využívá automatický strojek GP01800 s rezervou chodu 54 hodin a užitečnou vodotěsností 100 metrů
Hodinky využívají automatický strojek GP01800

Úroveň detailů a zpracování těchto kusů se nachází rozhodně na vrcholu nebo blízko vrcholu seznamu kusů, které jsem mohli vyzkoušet. Tato edice Aston se začne nabízet také v decentním 38mm pouzdře i ve 42mm verzi. Díky tomu by měla být pohodlná pro širokou škálu velikostí zápěstí.

Omezený počet a cena hodinek G-P

Případným zájemcům však doporučujeme, aby rychle oslovili svého autorizovaného prodejce Girard-Perregaux. V prodeji od června letošního roku se mají 42mm hodinky G-P Laureato omezit na pouhých 388 exemplářů a 38mm na 188 kusů. Cena zatím není známá, ale standardní 42mm Laureato Ceramic se prodává za 20 300 dolarů (458 000 korun).

Zdroje: motor1, TowPoint