Vespa Pic Nic

Vespa vždy představovala radost ze života a špičkovou úrovní technologií určovala trendy. Přičemž vždy zůstala věrná svému jedinečnému a nadčasovému designu.

Pro svět, který znovu objevuje krásu zážitků z cestování a přírody. Vespa Primavera nyní k dispozici v nové a exkluzivní verzi Pic Nic. Je určena speciálně k úniku od každodenního stresu a užívání si chvil radosti a společných setkání pod širým nebem. Ladné křivky, vynikající jízdní vlastnosti a snadná ovladatelnost Vespy takovým zážitkům dodají půvabnou bezstarostnost.

Doplňky Vespa Pic Nic

Vespa Pic Nic je vybavena řadou speciálních doplňků navržených pro maximální zážitek z chvil strávených venku. Při nejklasičtější jízdě na venkov nebo do některé ze zelených zón, které jsou ve městech stále běžnější. Vespa Pic Nic je vybavena elegantním piknikovým košem vyrobeným ze dřeva. Propleteného ratanem, který obsahuje praktickou odnímatelnou chladící tašku, ochranný potah proti dešti a stylovou dekou. Deka je vyrobena z voděodolného materiálu a má integrované kožené pásky, které můžete použít jako popruh pro nošení.

Vespa Pic Nic

Koš a deku zdobí logo Pic Nic a pro jejich přepravu je model vybavený chromovaným předním a zadním nosičem. Který v rámci této speciální verze je ve standardní výbavě. Stejně jako hnědý kožený pás, který slouží k připnutí složené deky a zároveň jako rukojeť na její snadné nošení.

Barevné provedení

Vespa Pic Nic, která je k dispozici v barevných provedeních Verde Pic Nic. A Grigio Pic Nic s elegantní grafikou na bočních panelech. Má také speciální dvoubarevné sedlo, jehož béžovou sedací část doplňuje tmavě hnědý zadní pruh s tkaným vzorem. Má také ozdobný světle šedý lem. Lásku k detailu prokazuje Vespa s italskou vlajkou na proužku sedla.

Gumované pásy stupaček, víko baterie a lamely v ozdobné kravatě ladí ve stejném světle hnědém odstínu sedla. Barevný soulad finalizují ráfky kol v šedé metalíze s leštěným okrajem. Stejně jako každá speciální edice Vespa, i tuto řadu označují štítkem na víku odkládacího prostoru.

Logo

Speciální edice Pic Nic bude dostupná v autorizované dealerské síti Vespa. Od srpna 2022 ve verzích Primavera 50 a 125 za prodejní cenu 113 000 Kč a 140 000 Kč.

Zdroj: automagazin.sk, top-voziky.cz