V Tavullii se otevírá nový oficiální obchod VR46

Nový vlajkový obchod Valentina Rossiho otevírá své brány fanouškům z celého světa 24. listopadu 2022. A to na historickém místě pro všechny jeho fanoušky v Tavullii.

Nepřehlédnutelný cíl pro cestovatele

Jedinečný prostor navržený pro ty, kteří žijí nejen vášní pro Valentina Rossiho a celý svět VR46: místo je bezmála ikonické, Via Cesare Battisti 5 v Tavullii, v budově dříve obsazené restaurací „Da Rossi“. To vše se skvostným výhledem na náměstí. Tento prostor je určen pro oslavy, obrovské davy lidí a má sloužit jako nepřehlédnutelný cíl pro cestovatele na dvou kolech a fanoušky MotoGP.

Prostor, který se kompletně přepracoval, se rozprostírá na ploše 400 m2, ve kterém zažijete ten jedinečný zážitek ze světa VR46. Projekt nového obchodu má na svědomí Marco Morosini. Ten vytvořil jedinečný a osobitý design jak z hlediska tvarů, tak i materiálů. Ale také harmonicky kombinující technologii a lineárnost s duchem i barevností a především ironií obrazů. Ty se vždy točily kolem Valentýna. Cesta, která hosty přenese do historie, tvořená obrazy, příběhy visícími na stěnách, relikviemi a unikátními předměty.

Nová oficiální prodejna VR46, plná adrenalinu, zábavy a především her

V nové prodejně je ale také zábava, hry a především i špetka adrenalinu. Ta nemůže chybět: ve skutečnosti bude možné zažít skutečný zážitek z jízdy na 4 kolech. A to díky 3 profesionálním simulátorům přítomným v prodejně a díky kterým bude moci široká veřejnost změřit své vlastní schopnosti na nejslavnějších okruzích světa.

V Tavullii se otevírá nový oficiální obchod VR46
Jízda Valentina Rossi

Zážitek z nakupování je také jedinečný: cesta historií vyprávěná prostřednictvím produktů barevných řad fanoušků a kapslí Dainese VR46. Dále kolekce VR46 Riders Academy až po novorozenecké vybavení VR i řadu technických oděvů. Ale i doplňků pro motokros, hory, kolo a Active training, určené pro Valentina Rossiho. A bezesporu použitelné pro všechny sportovce na světě, kteří tak hledají maximální výkon ve svých tréninkových, ale i soutěžních aktivitách.

Zdroj: motorsport, TowPoint