Regent Seven Seas Cruises vyprodal světovou plavbu

Regent Seven Seas Cruises vyprodalo své světové plavby na rok 2025 v rekordním čase

Již čtvrtým rokem po sobě společnost Regent Seven Seas Cruises® vyprodala svou světovou plavbu v rekordním čase. Přičemž plavba se zcela zarezervovala před oficiálním otevřením pro rezervace dne 15. června 2022.

Plavba, která je se 150 nocmi nejdelší v historii cruiseline. Cena jízdného začínala na 2 milionech Kč na hosta za apartmá Deluxe Veranda a 5,8 milionů Kč na hosta za Master Suite.

Regent’s World Cruise 2025 si rezervovali loajální hosté a také více než třetina hostů jsou úplně noví klienti. Zatímco poptávka se jevila silná ve všech kategoriích apartmá, lodní apartmá Distinctive Suites se vyprodalo jako první. Hosté, obývající tyto apartmány toužili po vyšším ubytování.

Regent Seven Seas Cruises táhnou

„Zaznamenali jsme nebývalý zájem o tuto plavbu. Tento fenomenální rekord v rezervacích znovu ukazuje, že lidé, stejně jako samotný svět, jsou nyní otevřeni cestování. Dále víme, že nechtějí čekat a nechat si příležitosti ujít,“ řekl Jason Montague, Prezident a generální ředitel, Regent Seven Seas Cruises.

„Je pozoruhodné, že luxusní cestovatelé se nadále přihlašují nebo chtějí zůstat na čekací listině pro případ, že by někteří hosté zrušili svou rezervaci mezi dneškem a vyplutím za dva a půl roku. Lidé prostě chtějí prozkoumat co nejvíce .“

Regent’s 2025 World Cruise – Away in Wonder – vyráží 7. ledna 2025 z Miami na Floridě do San Francisca v Kalifornii. Dále objevuje neuvěřitelné destinace v Jižní Americe, jižním Pacifiku, Austrálii a Novém Zélandu, Asii a Aljašce. Hosté se plaví po třech oceánech, navštíví 97 přístavů ve 25 zemích na pěti kontinentech a během více než pěti měsíců urazí 36 295 námořních mil (67 218 km).

Plavba 2025 započne 7. ledna v Miami na Floridě a skončí v San Franciscu
Zámořská loď

Zážitky na moři i na souši

Společnost Regent připravila pro luxusní cestovatele neuvěřitelné zážitky i na souši. Klienti si mohou užít 395 BEZPLATNÝCH výletů na pobřeží až po 16 přenocování v přístavu. Což umožňuje delší průzkum fascinujících míst včetně Rio de Janeira v Brazílii; Bora Bora, Francouzské Polynésie; a Ho Či Minovo město, Vietnam. Itinerář poskytuje přístup ke 48 památkám světového dědictví UNESCO, jako je národní park Rapa Nui z Hanga Roa na Velikonočním ostrově a Opera v Sydney v australském městě Sydney.

Hosté mohou k plavbě World Cruise 2025 přidat dalších 18 nocí, přičemž tuto možnost využije přibližně 25 % hostů. Další plavba se plaví po Mexické riviéře ze San Francisca do Miami. Dále navštíví přístavy v Kostarice, Kolumbii a dalších, spolu s úplným tranzitem Panamského průplavu.

Montague pokračoval: „Máme skvělou zprávu pro ty hosty, kterým jsme bohužel nepotvrdili rezervace World Cruise na rok 2025 kvůli silné poptávce.

6. července 2022 otevřeme žádosti o včasnou rezervaci pro naši sbírku Legendary Journeys Collection 2024-2025. Tyto Grand Voyages nabídnou delší plavby až na 83 nocí. Klienti procestují Arktidu, Asii, Austrálii a Středomoří. Lístky se oficiálně začnou prodávat 20. července.

Zdroje: breakingtravelnews, Top Vozíky