Medvěd Bentley je pro děti, které mají všechno

Nyní můžeme přivítat ve svátečním světle medvídky Bentley. Tyto chlupaté a roztomilé postavičky však nejsou jen plyšoví medvídci

S blížícími se Vánoci se hledání dokonalého dárku stává hledáním něčeho jedinečného a výjimečného. A to zejména pro tatínky, kteří jsou nejen automobilovými nadšenci, ale chtějí tuto vášeň vštípit i svým dětem. Přesuneme se od automobilů Bentley k hračkám. Nyní můžeme přivítat ve svátečním světle medvídky Bentley. Tyto chlupaté a roztomilé postavičky však nejsou jen plyšoví medvídci.

Medvědi od Bentley

Tito medvídci Bentley, které lze zakoupit online a v showroomech Bentley, jsou více než jen plyšové hračky. Každý ze čtyř medvídků se může pochlubit jedinečnou osobností a stylem, což z nich dělá ideální společníky pro malé automobilové nadšence.

Každý ze čtyř medvídků se může pochlubit jedinečnou osobností a stylem
Medvídky Bentley si můžete koupit v showroomech britské automobilky

Engineer

Pro mladé lidi s vášní pro kutilství a motoristický sport je medvídek Engineer jako stvořený. Tento medvídek oblečený do bílé a zelené kombinézy s odpovídající čepicí je připravený na práci v boxech. Odlišuje ho pracovní kapsa se třemi našitými plstěnými mechanickými nástroji – klíčem, šroubovákem a hasákem. Tyto nástroje zajistí, že žádná práce nezůstane nedokončená.

Heritage Racing Bear

Medvěd Heritage Racing Bear, který čerpá inspiraci od jezdců Bentley z dob slávy značky v Le Mans, ztělesňuje ducha dobrodružství. Tohoto medvěda zdobí puntíkovaná šála vypůjčená od sira Henryho „Tima“ Birkina a jeho švihácký vzhled doplňuje semišová helma, závodní brýle a bunda bomber.

Signature Bear

Pro slavnostní příležitosti se hodí speciální edice medvěda Signature Bear. Díky ohebným kloubům a švihácké kravatě s dvojitou stuhou v šedé a zelené barvě je tento medvěd připravený na každou elegantní schůzku. Sportovní ušní známka se značkou Bentley je sofistikovaným přírůstkem do řady plyšových medvědů.

Pro slavnostní příležitosti se hodí speciální edice medvěda Signature Bear
Signature Bear

Cosy Knit

V neposlední řadě se seznamte s malým členem rodiny Bentley, medvídkem Cosy Knit. Tento medvídek, zabalený do sladěného pleteného svetříku a čepice s logem Bentley wings, nabízí pohodlí a styl.

Ale to nejlepší na tom je, že tito medvídci, vyrobení z luxusní kožešinové látky, nejsou určení jen k mazlení. Jsou totiž vybavení pro řízení, řazení a práci s pedály, což jsou základní potřeby každého začínajícího mladého řidiče.

Ceny medvědů

Každý z medvědů Cosy, Engineer a Heritage stojí 80 dolarů (1 850 korun), zatímco medvěd Signature stojí 98 dolarů (2 250 korun). Každý medvěd se dodává v prachovém sáčku ze 100 % bavlny se značkou Bentley. Proč se tedy spokojit s obyčejným, když můžete darovat kousek odkazu značky Bentley a vzbudit tak celoživotní lásku k výjimečným automobilům?

Zdroje: motor1, Vapol