Hyundai i30 N Line stylově auto na každý den

Hyundai i30 N Line je stylovým autem pro každý den. I pro každodenní ježdění, i s velkou porcí sportovního stylu. Přesné takové jsou modely Hyundai i30 ve sportovním provedení N Line.

Sportovní charakter N Line

Hyundai i30 je na Slovensku hitem. Dobře vypadá, má bohatou bezpečnostní výbavu a skvělý poměr ceny a kvality. Nabízí se v provedeních hatchback, kombi i fastback. Atraktivní sportovní šmrnc i30-tka nabývá v dynamické výbavě N Line. Přední a zadní sportovní nárazník, zadní difuzor, výfuk s dvojitou koncovkou či sportovní doplňky interiéru zdobené logem N a prošíváním červenou nití vykouzlí z běžného auta skutečnou stylovku.

Hyundai i30 N Line

Originální příslušenství Hyundai i30 N Line za super cenu

Přestože i30 ve výbavách N Line a N Line+ nabízí vysoký komfort, špičkovou bezpečnost a moderní konektivitu, zájemce jistě potěší i akční sleva na balík originálního příslušenství. Podlahové rohože, rohož zavazadlového prostoru, pojistné matice kol a klíč, ale i příčný střešní nosič v hliníkovém provedení – tohle všechno k i30 N Line hatchback a kombi můžete mít nyní jen za 2 500 Kč!

Inovativní financování auta s bonusem

Extra bonus 12 500 Kč? Ano, při financování přes ReFresh paušál s nízkými měsíčními splátkami. Na úvod zaplatíte akontaci, následně tři nebo čtyři roky platíte nízké měsíční splátky a nakonec se rozhodnete, zda doplatíte zbytek ceny vozidla nebo jej prodejci odprodáte a získané finance využijete na ReFresh financování dalšího zcela nového auta!

Hyundai i30 N Line

Garantovaná cena auta Hyundai i30 N Line

Zatímco ceny všude rostou, Hyundai ji svým zákazníkům garantuje. Pokud si nový i30 N Line objednáte do konce měsíce, bez ohledu na případný další nárůst cen vy zaplatíte jen tolik, kolik je uvedeno na objednávce, ale auto vám automobilka dodá až za několik měsíců.

Zdroj: automagazin, top-voziky.cz