Největší úniková místnost na světě je v Orlandu

V Orlandu se v hotelu Hilton nachází největší úniková místnost na světě. Úkoly jsou rozmístěné po celém resortu

Největší úniková místnost na světě se nachází v hotelu Hilton ve městě Orlando na Floridě v USA.

Pronikněte do jedné z největších špionážních operací na světě a odhalte tajnou základnu hlavního špióna. Stačí navštívit největší a nejvyšší únikové místnosti na světě v Orlandu.

Tento jedinečný únikový zážitek se nepodobá žádné dosavadní tradiční únikové místnosti. To proto, že celý resort Hilton Orlando se prostřednictvím inovativní aplikace proměnil v pohlcující misi. Obsahuje komplexní vodítka, výzvy, rozšířené reality, momenty překvapení a potěšení.

Největší úniková místnost podle rozlohy

První svého druhu, Escape at Hilton Orlando, ponoří návštěvníky do virtuálního světa intrik. Účastníci cestují mezi vnitřními a venkovními místy po celém resortu. Dále plní mise ve vstupní hale, u bazénu, v bezpečnostní místnosti, v 19. patře a dalších.

Na rozdíl od tradiční únikové hry se účastníci snaží odhalit tajemství celého resortu.

Ti, kteří se připojí k únikové hře, získají vodítka a výzvy prostřednictvím bezplatné interaktivní aplikace. Musí sledovat ikony zámku Escape umístěné po celém pozemku, aby je udrželi na správné cestě.

Jedinečné dobrodružství také obsahuje rozšířenou realitu. Ta je navržená tak, aby se prolínala jako součást provozu resortu a dalších zážitků pro hosty. Stejně jako okamžiky překvapení a potěšení v průběhu zážitku, včetně bezplatných tematických jídel a nápojů, jako gelato a dalších nealkoholických nápojů. Celkem mohou účastníci kdykoli během pobytu splnit až pět samostatných misí, díky čemuž se během návštěvy plně ponoří do světa špionáže.

Tento inovativní zážitek se původně spustil jako časově omezená událost v roce 2021. Ukázal se však jako velmi úspěšný. Díky tomu jej nyní resort přidal do svého seznamu probíhajících a oblíbených nabídek jako největší únikovou místnost/hru.

„Během posledního roku jsme na „Escape at Hilton Orlando“ obdrželi ohromnou pozitivní zpětnou vazbu s rodiči, kteří sdíleli svou radost. Radost získali díky práci se svými dětmi jako týmem na řešení úkolů v celém objektu,“ řekl Chris Mueller, generální ředitel Hilton Orlando. „Naši hosté také řekli, že na naší únikové hře je úžasné to, že poskytuje rodinám další příležitost užít si ten kvalitní čas na dovolené. Díky tomu se stal výlet do Hilton Orlando nezapomenutelným.“

zdroje: breakingtravelnews, Vapol