CGO600 Pro je dalším elektrokolem firmy Tenways

Jeden z oblíbených modelů firmy Tenways, CGO600, dostal právě nové aktualizace, větší baterii a praktická vylepšení. Dostal označení Pro

Čínská společnost Tenways, která se zabývá elektromobilitou, si v Evropě vybudovala dobré jméno díky působivé a cenově dostupné nabídce elektrokol. Jeden z jejích oblíbených modelů, CGO600, dostal právě nové aktualizace, větší baterii a praktická vylepšení. Jmenuje se CGO600 Pro a slibuje, že se stane docela efektivním prostředkem pro dojíždění do města.

Nový model CGO600 Pro

Model Tenways CGO600 Pro se hned na začátku vyznačuje neuvěřitelně lehkou konstrukcí. Váží pouhých 16,5 kg, což je téměř stejně málo jako některá základní neelektrická kola. Toho se společnosti Tenways podařilo dosáhnout díky neuvěřitelně promyšlené konstrukci.

Elektrokolo má však i některé nevýhody. Pro začátek, baterie, která je integrovaná do spodní trubky, není vyjímatelná. To také znamená, že kolo je zaměřené spíše na dojíždění po městě, protože nemá žádné odpružení.

Model Tenways CGO600 Pro se hned na začátku vyznačuje neuvěřitelně lehkou konstrukcí. Váží pouhých 16,5 kg, což je téměř stejně málo jako některá základní neelektrická kola
Model Tenways CGO600 Pro váží pouhých 16,5 kg

Ideální prostředek do (velko)města

Pokud jste ochotní jezdit jen po chodníku, je CGO600 Pro docela dobrým řešením. Z hlediska výkonu jej pohání 250W motor od společnosti Mivice. Díky konfiguraci s náboji si kolo zachovává elegantní linie a minimalistickou estetiku. Co se týče asistence šlapání, kolo dostalo moderní technologii snímání točivého momentu, která zajišťuje plynulou a přirozenou asistenci šlapání.

Na řídítkách je také umístěný kompaktní displej OLED. Baterie posílila na 360 Wh a na jedno nabití ujede až 100 km.

Elegantní doplňky modelu CGO600 Pro

Mezi další elegantní doplňky modelu CGO600 Pro patří nový světlomet integrovaný do hlavové trubky. Nastavitelný je také představec, který umožňuje uživateli nastavit ergonomii podle svých preferencí. V neposlední řadě se společnost Tenways rozhodla pro širší 40mm pláště odolné proti propíchnutí, které zajišťují ještě delší životnost a spolehlivost.

Co se týče ceny, čínská společnost Tenways stanovila cenu modelu CGO600 Pro na poměrně rozumných 1 799 eur (42 tisíc korun). Více informací o novém modelu se dozvíte na oficiálních stránkách společnosti Tenways. Očekává se, že dodávky začnou někdy během března letošního roku.

Zdroje: insideevs, Vapol