Chevy Menlo je elektromobil pro fanoušky Disney!

Fanoušek Disney, který hledá EV v Číně? SAIC-GM vás pokryl Disney verzemi Chevy Menlo.

Od svého uvedení na trh na konci roku 2019 nebylo Menlo u čínských kupců automobilů příliš oblíbené. Zvláštní, vzhledem k nízké ceně (159 900 – 179 900 RMB / 533 – 600 000 Kč), futuristickému designu a odznaku Chevy. 

Vzhledem k nedostatku prodejů provedl SAIC-GM několik změn na Chevy Menlo 2022; jako zvýšení dojezdu NEDC o 108 km (410->518 km), výkonnější motor a například nové verze Disney.

CarNewsChina

Stejně jako projekt Disney/Wuling Nano EV se integrace IP společnosti Disney zdá jako dodatečná myšlenka na Chevy Menlo Kung-Fu; naštěstí verze Disney Astronaut a Magic vypadají o něco lépe. Díky nálepkám na těle a některým změnám ve vnitřním obložení můžou lidé snadno zaměnit verzi Disney za kutilskou práci. 

Zajímavé je, že Disney trimy se zdají být jediným způsobem, jak získat funkce automatického parkování a jízdního pruhu pro Menlo; snad proto, aby se dále ospravedlnilo zvýšení ceny o 5 000 RMB (cca 16 700Kč) ve srovnání s nejvyšší výbavou od jiných výrobců než od Disney.

Disney kolo

Podle pochybných nálepek Disney má 2022 Chevy Menlo dobrou peněžní hodnotu. Modely 2022 mají delší dojezd díky 61,1kWh ternární baterii a 130kW motoru (110kW v roce 2021).

Bratranec Buick Velite 6 od Menlo dostal prodlužovač dosahu ICE, takže pokud budou auta prodávat i nadále, můžeme to vidět i na verzi Chevy.

Vybavení Chevy menlo

Je pravděpodobné, že nedostatek prodejů nevyřeší v krátkodobém horizontu pomocí speciálů Disney. 

Pokud se však budou i nadále přidávat funkce, jako jsou větší baterie a lepší technologie – cenová nabídka bude mít dříve nebo později smysl. Přinejmenším je to ekonomický způsob, jak se dostat do EV, aniž byste se omezovali na kompaktní SUV!

Displej

Zdroje: car news china, vapol