Odnímatelný reproduktor v modelu Toyota Tacoma

Ještě nevíme, kdy se Toyota Tacoma 2024 na trhu objeví, ale jisté už teď je, že se má uvnitř vozu objevit odnímatelný reproduktor značky JBL

Ještě není přesně jisté, kdy se Toyota Tacoma 2024 na trhu objeví, ale jisté už teď je, že se má uvnitř vozu objevit odnímatelný reproduktor značky JBL s označením Flex. V tuto chvíli jsme viděli již pět upoutávek, které ukazují vše od hybridního pohonu I-Force Max až po zcela novou výbavu Trailhunter. Nyní japonská automobilka Toyota představila něco trochu neobvyklého, a to odnímatelný Bluetooth reproduktor s vestavěným krytem.

Reproduktor JBL

Toyota se spojila s firmou JBL, aby pro model Tacoma 2024 nabídla odnímatelný reproduktor Flex, který se dá jednoduše ovládat přes Bluetooth. První ze dvou upoutávkových snímků ukazuje kryt reproduktoru na palubní desce, který je umístěný hned za hlavním dotykovým displejem. Druhý záběr ukazuje reproduktor JBL Flex usazený v rohu ložné plochy vozu.

Na jednom snímku je také o něco lépe vidět úložný prostor modelu Tacoma, kterou zde Toyota ukazuje poprvé
Vzadu je vyražený nápis „TACOMA“

Na jednom snímku je také o něco lépe vidět úložný prostor modelu Tacoma, kterou zde Toyota ukazuje poprvé. Na jejím okraji je vyražený průhledný nápis „TACOMA“ a robustní obložení lůžka.

TRD Pro a další výbava

Vzhledem k tomu, že dráždivá kampaň Toyoty Tacoma pokračuje, víme alespoň, že model TRD Pro získá do výbavy prvky, jako je tento reproduktor JBL Flex. Taco Pro má mít také přilnavé terénní pneumatiky, tlumiče Fox, hybridní pohonnou jednotku a slibuje, že se stane ještě schopnějším terénním vozem, který nahrazuje.

Automobilka Toyota zveřejnila fotografie, na kterých se objevil stínový pohled na celou novou siluetu modelu Tacoma. Nový model zahrnuje designové prvky, mezi které patří štíhlejší světlomety a výrazný nápis „TOYOTA“ v masce chladiče. Tacoma se pochlubí také mřížkou chladiče se světelnou lištou z LED diod. Tato mřížka napodobuje obrysová světla, jež se nacházejí u větších nákladních vozů.

Uvedení modelu Tacoma na trh

Zatím nevíme přesně, kdy se nového vozu Toyota Tacoma dočkáme v plné verzi. Ale vzhledem ke všem nedávným upoutávkám lze očekávat, že se vozu dočkáme již za několik týdnů. A to včetně odnímatelného reproduktoru JBL.

Zdroje: motor1, TowPoint