Tigo uvádí nástroj kvality designu pro velké solární systémy

Americký poskytovatel výkonové elektroniky na úrovni modulů také zavedl certifikační kurz pro instalaci. Americký specialista na optimalizaci stejnosměrného napájení Tigo Energy představil nový nástroj kvality designu nazvaný Solar PLC Signal Integrity Tool spolu s rozšířeným školicím materiálem pro solární inženýrství, zásobování a stavební firmy v komerčních a průmyslových segmentech.

Ověřovací nástroj a doprovodný školicí kurz pomáhají instalačním technikům předcházet problémům s integritou signálu powerline communications (PLC) ve velkých komerčních a průmyslových projektech. Signály PLC mohou zaznamenat „přeslechy“, poruchy v signálech, které mohou vést ke snížení účinnosti komunikace ve velkých FV systémech. Aktualizovaný kurz návrhu a instalace TS4 nyní obsahuje osvědčené postupy pro zmírnění problémů s přeslechy PLC ve fázi návrhu a předchází problémům dříve, než nastanou.

Společnost Tigo také vydala nástroj Solar PLC Signal Integrity Tool. Ten lze použít k identifikaci problémů s přeslechy v aktivních solárních polích. Nástroj se navrhl tak, aby se stal nezávislý na prodejci. A je použitelný jak pro systémy Tigo, tak pro konkurenční produkty MLPE. Po provedení hodnocení PLC Tigo poskytne skóre výkonu.

Tigo – návrh a instalace

Kurz návrhu a instalace TS4, integrovaný do vzdělávací platformy společnosti, obsahuje část o návrhu systému rychlého vypnutí PLC a také technický hluboký ponor do produktové řady Tigo TS4 Flex MLPE. Poskytuje osvědčené postupy a praktické pokyny pro optimalizaci systému a vzdělávání instalačních techniků, jak navrhnout, nainstalovat a uvést do provozu systém Tigo s jakýmkoli kompatibilním solárním invertorem. Dvouhodinový komplexní kurz získává 1,5 kreditů dalšího vzdělávání NABCEP.

„Důležitou součástí našeho poslání ve společnosti Tigo je udržet instalační pracovníky v centru všeho, co děláme. A investice do nástrojů a školení k tomu nejsou malou součástí,“ řekl JD Dillon, marketingový ředitel společnosti Tigo Energy. „Jak naši partneři v oboru zvyšují své podíly na stále větších instalacích, podporujeme je věcmi, jako je tento nový nástroj PLC, technologie Pure Signal a působivé průběžné vzdělávání. To jim pomáhá navrhovat a podporovat nejkvalitnější fotovoltaické instalace.“

Tigo uvádí nástroj kvality designu pro velké solární systémy

Tigo představilo solární zařízení pro rychlé vypínání s technologií „Pure Signal“, zaměřené na zlepšení kvality signálu PLC. Vysílače Tigo RSS s technologií Pure Signal mají certifikaci UL PVRSS se stovkami modelů invertorů od předních výrobců. Nové vysílače s technologií Pure Signal jsou kompatibilní s řadou produktů rychlého vypnutí společnosti TS4-AF a TS4-A-2F. A lze je snadno integrovat do nových projektů nebo dodatečně namontovat do stávajících instalací.

„Naším posláním se stává poskytovat vysoce kvalitní, spolehlivá a flexibilní řešení MLPE, která splňují požadavky zákazníků na různé systémové konfigurace. Technologie Pure Signal tuto misi zajišťuje,“ řekl Jing Tian, ​​ředitel růstu společnosti Tigo Energy.

Zdroj: pv-magazine, Vapol